Ekskluzive: Unikkatil publikon klipin e parë në karrierë (Video)

Reperi Unikkatil vjen me videoklipin e tij të parë.

Kënga, e cila erdhi në bashkëpunim mes Viktorit dhe 2po2 mban titullin “Kryt nalt”

Për realizimin e videoklipit, i cili është i pari në karrierën e Unikkatilit është kujdesur ImagineFilms.

SHPËRNDAJE