Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)

Prezantuesja Elita Rudi ka publikuar fotografi nga fotosesioni i saj më i ri.

Rudi është paraqitur në rolin e një kuzhiniereje, ku dhe duket shumë seksi.

“Kush po don picë”, ka shkruar ajo përbri fotos.

E ju që jeni të interesuar … lirisht mund ta kontaktoni atë! /Indeksonline/

SHPËRNDAJE