Eni Koçi përsëri provokative, kësaj radhe pa sutjena [Foto]

Pozat provokative të Enit Koçit nuk kanë të ndalur.

Këngëtarja shqiptare së fundmi ka nxjerr një tjetër fotografi ku shihet vetëm në të brendshme dhe sipër pa sutjena.

Fotografit e postuara nga Eni, nuk dihet ende nëse i përkasin vetëm një fotosesioni fotografik apo pjesës së  ndonjë videoklipi.

Lexo po ashtu:  Shikojeni sa seksi është bërë vogëlushja me sytë më të bukur në botë
Loading...
SHPËRNDAJE