Është beqare, i provokon meshkujt keq (Foto)

Ylli i “Ex on the Beach”, Charlotte Daswon ka treguar pothuajse tërë gjoksin derisa po kalon pushimet e shkurtra në brigjet spanjolle

Për të u tha se ajo mbeti e “tronditur” pas ndarjes me të dashurin e saj Matt Sarsfield në shkurt.

Por, tani Charlotte Dawson ka treguar se ajo di ta bëj edhe më mirë punën e provokatores.

E derisa temperaturat po rrite dhe po shkojmë drejt verës, ajo është paraqitur në një pishinë në Barcelonë shumë seksi, me një pamje që do të provokon çdo mashkull.

Lexo po ashtu:  Fansi i fut duart dhe i prek gjoksin, reagimi i këngëtares shqiptare është i paparë

Gjoksi i saj i madh nuk ka mundur të mbulojë gjoksin e saj gjigant, e të cilin ajo e tregon pa modesti për ata meshkuj që janë në gjendje ta fusin në dorë këtë zogës të mrekullueshme.

Loading...
SHPËRNDAJE