Futbollisti i Skënderbeut sjell në Korçë magjistaren e njohur serbe

Futbollisti i Skënderbeut, Tefik Osmani, në deklaratën e dhënë pas kundër Teutës ku fituan 0-1 ndau edhe diçka interesante me publikun.

Ai tregoi se magjistarja serbe Marijana ka parashikuar që korçarët do të fitojnë titullin kampion.

Gjithashtu ajo do të jetë në ndeshjen e fundit në Korçë kundër Partizanit për të festuar bashkë me ta.

“Marijana tha se do shpallemi kampioni, gjithashtu parashikoi edhe barazimin mes Partizanit dhe Kukësit dhe ndeshjen e fundit në Korçë do jetë e pranishme që të festojë me ne.”, tha Osmani.

Marjana është një fizioterapiste që shëron në kohë rekod futbollistët e dëmtuar me metoda popullore.

652ed22f30acd57dbf9b9192ecb111f4_XL

18268254_1339976419373409_8132860657335835648_n

SHPËRNDAJE