Genta Ismajli surprizon motrën e saj [Foto]

Një surprizë të bukur e ka menduar Genta Ismajli për motrën e saj Manin.

Ajo i ka përgaditur asaj një buqetë me trëndafilë të cilët ia ka dhuruar asaj në aeroport.

Me këtë rast Genta nuk ka hezituar që të publikojë video dhe foto në llogarinë e saj në Instagram.

Ku shihen momente të lumtura të takimit të motrave.

SHPËRNDAJE