Ish e dashura e fton për seks, përgjigja e djalit nga Tirana do ju çmendë

E keni parasysh atë nshprehjen e famshme “I/e dashur jam vetëm në shtëpi”?! Kjo shprehje është bërë hit në rrjetet sociale për arsyen që sapo thuhet, ai ose ajo vrapon për tek shtëpia e tjetrit.

Por një studenti shqiptar i ka ardhur një mesazh më intrigues ndoshta, por ai nuk është tunduar dhe mesazhi që i kthen vajzës është për t’u shënuar.

‘Përshëndetje! Mbrëmë më shkruajti ish e dashura nga universiteti dhe më kërkoi me pak fjalë të kryenim marrëdhënie seksuale. I refuzova sepse ajo histori është mbyllur për mua dhe prandaj e refuzova lezetshëm. Tani jam në një lidhjeme një vajzë tjetër dhe e dua shumë. Këtë histori e tregova për t’ju thënë femrave se jo të gjithë meshkujt janë njësoj’, shkruan djali. /JOQ/

SHPËRNDAJE