Ish-ylli i Juventusit në Tiranë, ‘shkrihet’ pas prezantueses seksi shqiptare (Foto)

Ish-sulmuesi i Juventusit ka qëndruar dje në kryeqytetin shqiptar të Tiranës.

E gjithë kjo si pjesë e organizimi të Ligës së Kampionëve të Plaza Hotel, ku David Trezeguet më pas është parë në një prej lokaleve të natës teksa shoqërohej prej prezantueses seksi shqiptare Einxhel Shkira.

Kjo e fundit ka publikuar disa fotografi dhe video në llogarinë personale të Instagramit teksa vallëzon dhe shoqërohet me legjendën franceze të futbollit.

Lexo po ashtu:  Ja si duket deputetja seksi Duda Balje kur e lag shiu (Foto)

“Nuk është siç duket”, ka shkruar Shkira në Instagram, duke thënë se futbollisti “harroi të kërcej”.

 

SHPËRNDAJE