Krahasimi i modeleve të fundit nga Mercedes dhe BMW (Video)

Prodhuesit gjermanë që janë rivalë të përhershëm, i kanë nxjerrë dy modele që kanë ngjashmëri të mëdha mes vete.

Merceds-Benz E-Class dhe BMW 5-Series janë makinat e fundit që kanë dalë në treg dhe njohësit e automobilave po shqyrtojnë faktet se cila është më e mirë.

Mirëpo, ngjashmëritë e mëdha po e bëjnë shumë më të vështirë vendimin.

Të dyja kushtojnë rreth 50 mijë euro, janë sedan që lëvizin me naftë, ndërsa kanë pamje pothuajse të njëjtë.

Lexo po ashtu:  Porsche Panamera GrandGT nga Techart [FOTO]

Në videon e postuar më poshtë, mund t’i shihni nga afër këto modele dhe disa statistika lidhur me to.

Loading...
SHPËRNDAJE