Kush është “e shkuar e harruar” e Ermal Fejzullahut ? (Video)

Duke filluar që në moshë të re me muzikë, ai arriti të ngrihet në maja të larta të ambicieve të tij, shkruan revista Kosovarja.

Ishin edhe këngët e fillimit, “e shkuar e harruar” , “goca nga Tirana” të cilat ishin hitet e mëdha të atyre viteve, e që me shumë ndjenja Ermali I këndon edhe sot.

Ndiqni videon më poshtë dhe sigurisht se do të ndieni nostalgji për këngën që do dëgjoni.

SHPËRNDAJE