Ky është ndryshimi radhës që bën Liberta [Foto]

Është një ndër moderatoret më të njohura në Kosovë.

Bëhet fjalë për moderatoren seksi të Klan Kosovës Liberta Spahiu.

Jemi mësuar ta shohim atë çdoherë me një stil të veçantë por së fundmi ajo bëri një ndryshim në pamjen e saj.

Kjo pasi që  ndryshoi ngjyrën e flokëve në të zezë si dhe gjatësin e tyre duke i bërë më të shkurtra.

Edhe pse më ndryshe megjithatë ajo po duket bukur .

Për më shumë shihni dhe ju foton.

SHPËRNDAJE