Liberta Spahiu vendos të ndryshojë, duket vërtet seksi në stilin e ri (Foto)

Prezantuesja e njohur Liberta Spahiu gjendet çdo javë pranë fansave të saj për emisionit “Prive”, në Klan Kosova.

Gjithnjë bukur dhe e kuruar në detaje, Liberta arrin të befasojë teleshikuesit javë për javë me paraqitjen e saj.

Së fundmi, ajo ka bërë një ndryshim të ri në dukjen e saj, duke lyer flokët në të zeza dhe i shkurtuar paksa.

Në disa imazhe të publikuara në Instagram Story, moderatorja Spahiu duket vërtet seksi me stilin e ri të flokëve dhe fustanin e kuq, i cili nxjerr në pah këmbët e bukura të saj.

SHPËRNDAJE