Macron duke u përgatitur, pa e kuptuar se pamjet veçse kishin filluar të transmetoheshin LIVE në gjithë botën (Video)

Presidenti i ri i Francës, Emmanuel Macron, i pavetëdijshëm se kamerat veçse kishin filluar xhirimin, është kapur duke bërë provat e mikrofonit.

Veç kësaj, aty është parë edhe një vajzë e cila kujdesej edhe për dukjen e tij, si dhe një tjetër person që i sjell pak ujë.

Kandidati i qendrës së majtë ka qenë ai që ka dalë fitues në rundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale në Francë duke fituar 65.5 % përballë kundërshtares së tij të ekstremit të djathtë Marine Le Pen.

SHPËRNDAJE