Mahnit Bebe Rexha! Bën shqiponjën dykrenare (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha ka treguar gjithmonë me kënaqësi prejardhjen e saj.

Sot (e premte) me rastin e festës së Pavarësis së Kosovës, ajo ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’ një video, përmes së cilës përshëndet fansat nga e gjithë bota, veçanërisht ata nga Kosova.

Në një moment, këngëtarja shqiptare bën me duar shqiponjën dykrenare, teksa në fund të videos dëgjohet duke thënë “Yes Shqipe”.

Lexo po ashtu:  Labi me këtë foto i çmend të gjitha gjinitë (Foto)

Kjo video ka marrë shumë komente dhe urime nga fansat e Bletës, të cilët u ndjen të ngazëllyer kur panë këtë urim të veçantë të saj.

Bebe Rexha bën me duar shqiponjën dy krenare. Foto nga Facebook.

Loading...
SHPËRNDAJE