Marina Fara çmend rrjetin me format bombastike (Foto)

Marina Fara provokon sërish me foto seksi.

Vajza e këngëtares së njohur shqiptare, Eli Faras, Marina ka goditur me një foto të postuar insta story në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka treguar linjat seksi që ka, si dhe gjoksin bombastik. Marina padyshim është ndër femrat më të përfolura dhe më seksi shqiptare./intv/

WhatsApp_Image_2017-04-21_at_11.37.35.jpeg

Lexo po ashtu:  Vështirë të besohet se Irina sapo ka lindur fëmijën (Foto)
SHPËRNDAJE