Martesa e “Mehmet Kosovës” në krizë! Imazhet dëshmojnë të kundërtën (Foto)

Kohët e fundit në mediat rozë është spekuluar për një krizë të mundshme mes tij dhe bashkëshortes, por këto foto tregojnë të kundërtën.

Bëhet fjalë për aktori e njohur për shqiptarët nga roli i ‘Mehmet Kosovës’, Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshorten Sinem Kobal.

Në disa foto të publikuara sot nga mediat turke, çifti shfaqet duke darkuar në një jaht në Miami gjatë një turi të aktorit në Amerikën e Jugut.

Të qetë dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit aktori dhe gruaja e tij po shijojnë disa çaste të bukura mes tyre.

Ndërkohë, aktori pas pushimeve në brigjet amerikane do të fillojë xhirimet e një seriali të ri, i cili shumë shpejt do të shfaqet edhe në ekranet televizive.

Ndryshe, edhe bashkëshortja e 42-vjeçarit është duke punuar në projekte filmike, por të cilat për disa ditë i ka ndaluar.

ARTIKUJ TJERË:
Loading...
SHPËRNDAJE