Më në fund e bën edhe Liberta, publikon diçka që do të donit për ta parë! (FOTO)

Modelja e njohur dhe moderatorja Liberta Spahiu, vije pak më ndryshe në rrjetet sociale.

Ajo na ka mësuar çdo herë duke na servuar pamje nga më elegantet por disa edhe seksi, e tani për të ngrohur pak atmosferën në këto ditë të ftohta, ajo sjellë një foto shumë të nxehtë.

Liberta në Instagram publikon pamje nga prapa, ku zbulon një pjesë mjaft bombastike të trupit të saj!

ARTIKUJ TJERË:
Loading...
SHPËRNDAJE