Mësohen disa detaje rreth klipit të ri të Adelina Berishës

Ditë më parë u bë bujë e madhe se ka filluar një lidhje këngëtarja shqiptare.

Gjithë këtë e mohoi Adelina Berisha, duke thënë se këto janë vetëm spekulime dhe nuk ka asgjë të vërtetë.

Por, duke lënë pas këtë gjë, ajo ka filluar punën për projektin e ri muzikor, të cilin do ta publikoj gjatë javëve në vazhdim.

Siç ka tënë për Telegrafin, bukuroshja do të sjell një këngë të re ritmike duke shoqëruar me videoklip.

Lexo po ashtu:  Pas ndarjes nga Depp, Amber Heard është lidhur me një miliarder

Ky i fundit do të xhirohet në Shqipëri prej produksionit muzikor MAX Production.

Gjithashtu për instrumentalin është përkujdes Cricket ndërsa tekstin e ka shkruar reperi Elinel.

Ndryshe, ky nuk do të jetë klipi i fundit për këtë vit i këngëtares, pasi që edhe gjatë muajve të ardhshme Adelina do të sjell projekte të reja.

Loading...
SHPËRNDAJE