Modelja e njohur pozon gjysmëlakuriq në plazh (Foto+18)

Chrissy Teigen është ndër modelet më të pëlqyera të “Sports Illustrated” dhe arsyeja për këtë është se duket mahnitëse.

Linja atraktive, lëkurë të lëmuar, shikim joshës – janë vetëm disa prej karakteristikave të bukurisë së saj.

Për këtë arsye, edhe në vitin 2017 modelja e ka zbukuruar revistën e famshme Sports Illustrated.

Fotografitë janë realizuar nga në ishullin Sumba, ndërsa kostumet e larjes janë dizajnuar nga Ola Vida.

Ndryshe, Teigen është e martuar me këngëtarin John Legend me të cilin ka një vajzë njëvjeçare.

SHPËRNDAJE