Motra e Afërdita Dreshajt, me gjoks jasht në klub bën gjeste të pahijshme (Foto)

Motra e Afërdita Dreshajt ka qenë në vëmendje të mediave rozë shumë herë.

Kjo për faktin e linjave të saja të padiskutueshme.

Jehona mbrëmë së bashku me Afërditen dhe modelen e njohur Xhesika Berberi, kaluan natën duke u argëtuar në një club në Amërikë.

Ajo që nuk iku pa fituar vëmendjen ishte vetë Jehona. Duke filluar nga veshja tejet provokative  e deri tek gjestet e pahijshme të cilat i ka inqizuar Xhesika, duke i hedhur kështu në Instagram./Indeksonline/

SHPËRNDAJE