Ndryshimi drastik i Elvanës, ja si dukej ajo 8 vite më parë

Elvana Gjata ka qenë gjithmonë një nga më të preferuarat e publikut, jo vetëm përsa i përket talentit që posedon por edhe prej pamjes së saj.

Ajo gjithmonë na ka dhënë pamjen e një vajze të vogël e engjëllore, që në daljet e saj të para në skenën shqiptare në moshën 17-vjeçare.

Këngëtarja në këto foto pasqyron më së miri atë që ajo është ndërruar. Padyshim që vitet kalojnë dhe Elvana është kthyer në një zonjushë seksi, por bukuroshja duket goxha ndryshe po t’i krahasojmë fotot e saj të hershme me ato të sotmet duke filluar nga mollëzat dhe buzët shumë më të fryra.

SHPËRNDAJE