Pa bashkëshortin “don zhuan” në makinë me dashnoren, ajo që bëri tronditi publikun

Në rrjetet sociale ditët e fundit po qarkullon një video e një gruaje e cila reagon në mënyrën më të keqe të mundshme pasi sheh bashkëshortin e saj brenda në makinë me një tjetër.

Në filmim duket gruaja e cila ulet në pjesën e përparme të makinës dhe fillon të debatojë me bashkëshortin e saj.

Gruaja e cila gjendej anë burrit të saj, në sediljen e pasagjerit mbetet e shtangur nga veprimi “i çmendur” i gruas.

Pasi përshkoi një distancë të shkurtër ndërkohë që e kishte të shoqen mbi makinë, ai ndaloi dhe doli nga makina për ta zbritur poshtë të shoqen, megjithëse ajo nuk pranonte.

Qartazi u pa se ai po mbronte dashnoren e tij dhe po neglizhonte bashkëshorten e irrituar.

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Pretoria, Afrikën e Jugut dhe është postuar në Facebook menjëherë nga ata që dëshmuan skenën./JOQ/

SHPËRNDAJE