Pas kritikave për dukjen, Mihrije Braha ‘godet’ me këtë status [Foto]

Dukja e saj tejet seksi në klipin e fundit ka ngjallur reagime të ndryshme.

Fjala është për këngëtaren Mihrije Braha e cila tek videoklipi “Si cigaren e fundit me fike”, është shfaqur vetëm brendshme dhe këmishë të bardhë.

Paraqitja e saj është konsideruar si tejet provokative për shkak të moshës së saj.

Kjo gjë sa duket e ka detyruar këngëtaren që të reagojë përmes një postimi në Instagram.

“S’ka kush që më ndal…..veq nëse ndalem vetë unë…..M B”, ka qenë mbishkrimi i saj.

SHPËRNDAJE