Prezantuesja e motit në Klan, Vanesa, shfaqet atraktive (Foto)

Rëndom prezantueset e motit jemi mësuar t’i shohim atraktive.

Megjithatë e veçantë në këtë kontekst është prezantuesja e Klan Kosovës, Vanesa.

Bukuroshja në një postim të fundit ka treguar linjat e saj perfekte trupore dhe atë duke buzëqeshur.

Sa herë shfaqet në ekran mahnit me bukurinë dhe formën, teksa vajza nga Gjakova dëshmon se ka të ardhme në skenën televizive dhe atë të modelimit.

Vanesa besohet se vazhdon të jetë ‘single’.

SHPËRNDAJE