Puthje plot pasion mes Ronaldos e Messit, kjo foto po çmend internetin

Kohët e fundit ata të dy kanë lënë disi mënjanë rivalitetin, por e keni imagjinuar ndonjëherë një puthje mes Leo Messit dhe Cristiano Ronaldos?

Një pikturë e tillë është bërë para ‘El Clasicos”.

Kryevepra vjen nga artisti Tvboy, i cili e ka titulluar atë “Dashuria është e verbër”. Piktura e realizuar në rrugët e Barcelonës është bërë hit në internet.

Lexo po ashtu:  Është vetëm dy vjeçe dhe ka të dashur, shikoni sesi flet me të në telefon
SHPËRNDAJE