Ramiz Lladrovci: U ardh njoni i kom thonë merri qeto, u kthy mka thonë pshurrsha n’to, i thash…

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, duket i nervozuar me reagimet e tija që po bën. 

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale dëgjohet Lladrovci derisa jap një deklaratë të çuditshme dhe të papritur.

Ja video:

Lexo po ashtu:  Sekreti seksual: Ja çfarë fshihte kjo grua poshtë dyshekut (FOTO)
Loading...
SHPËRNDAJE