Roza i hedh benzinë luftës me Aurelës: Të prezantoj të dashurit e mi!

Që prej një jave “fërkimet” virtuale të dy vajzave të ekranit, moderatores Roza Lati dhe modeles Aurela Hoxha, kanë filluar të përkeqësohen.

Gjithçka filloi kur Roza u shpreh në një intervistë se nuk mund ta krahasonin me Aurela Hoxhën sepse nuk ia paguante i dashuri pushimet në Maldive.

Pas kësaj erdhi një replikë thumbuese e Aurelës ku deklaronte se ajo nuk e ndante qiranë me të dashurin dhe se nuk e bën gjoksin me klering.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, moderatorja ia ka kthyer prerazi dhe e ka ironizuar.

“Ju prezantoj te dashurit e mi. Me njerin ndajm leket e qeras gjysem per gjysem, dhe me tjetrin shkojm pushime ne Thailand. Gezohem qe ca individe dine fjalen klering… kur e gjithe jeta e tyre eshte klering duke filluar nga fotot e huazuara nga modele te huaja dhe i shesin sikur jane vete ato (rrofshin vipat e bllokut qe na hapin syte ne kete gje) dhe me makina te huazuara.

Te qenurit nje person publik eshte gje e mire sepse te ofrohen shume gjera for free, sa keq qe asaj nuk i ka ndodhur kjo gje. Fundja une cdo gje qe kam bere e kam deklaruar… dhe eshte per te qeshur qe te gjithe me kane mbeshtetur… ne te kundert me disa individe… Nuk jam 35 vjec qe te fle me prinderit dhe per me teper asnjehere nuk jam hequr si miliardere.

Pushimet e mia i paguaj une. Kafet e mia i paguaj une. Qeran time e paguaj une. Leckat e mia i paguaj une dhe e di cfare….. naten fle me seder te paster dhe duke buzeqeshur… dhe duke menduar… ne oren 06.30 duhet te zgjohem se kam pune,”.

SHPËRNDAJE