Rozana Radi më nuk e fsheh, rrëfen historinë e dashurisë (Foto/Video)

Ka tash e një kohë që mediat vlojnë me shkrime mbi lidhjen e Rozana Radit.

Këngëtarja mbi këto spekulime nuk është se ka preferuar të përgjigjet duke mbajtur pjesën e jetës private larg publikut.

Si e ftuar tek Rudina Magjistari, ajo për herë të parë pranoi lidhjen me atë që në media online u trumbetua si ‘prokuror’.

Rozana sqaroi se në fakt ai është oficer pranë prokurorisë dhe bashkë kanë ndërtuar një lidhje të dashurisë prej rreth katër vitesh.

Lexo po ashtu:  Brenda shtëpisë luksoze të Remize Osmanit (Video)

‘Kemi disa vite që bashkëjetojmë të dy. Jemi mirë si jemi’, deklaroi Rozana teksa nuk përjashtoi mundësinë e një martese, në momentin kur do marrë një propozim të kësaj natyre nga Shpëtimi.

Loading...
SHPËRNDAJE