Rrahje në mes nuses dhe vjehrrës në Malishevë

Foto: Ilustrim

Një grua nga Malisheva pas një mosmarrëveshje me vjehrrën e saj janë përleshur fizikisht me ç’rast të njëjtat kanë pësuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në Qendrën e Mjekësisë Familjare në  Malishevë.

Nuk raportohet për të arrestuar.

SHPËRNDAJE