Seks dhe rrezik, shikoni çmendurinë që bën kjo vajzë [Video]

Në Florida të Shteteve të Bashkuara, është filmuar një vajzë, teksa vallëzonte mbi një makinë që ishte duke lëvizur.

Filmimi i bërë së fundmi, e tregon atë në poza provokative.

Sikur të rrëzohej, ajo mund të pësonte lëndime mbase edhe fatale, por për fat të mirë ka hyrë sërish në veturë përmes dritares së tavanit.

“Vendi i fundit që mund të shfrytëzohet si pistë vallëzimi! Kjo është çmenduri”, është një koment për veprimin e vajzës.

SHPËRNDAJE