‘Sërish nudo live’. Vajza e turpëron pasi i sheh… Ai e qëllon në … [Video]

Një tip muskulor është refuzuar nga një vajzë ‘topless’ gjatë një emisioni dhe e gjitha është transmetuar drejtpërdrejt.

“Takimi nudo” po kthehet në një modë në emisionin radiofonik në Australi, në radion KIIS FM.

Drejtuesit e programit, Kyle Sandilands dhe Jackie ‘O’ Henderson ftuan mysafirët që të zhvishen dhe të tregojnë trupin e tyre.

Por, pas kësaj, vajza, Bonnie ka folur për zhgënjimin e saj lidhur me qimet në ‘veglën’ e djalit muskulor, Simon-it.

Pasi djalit hoqi pantallonat dhe tregoi ‘miku’, vajza u pyet se çfarë mendonte.

“Të jem e sinqertë? Ti duhet të rruhesh dhe të bësh një dush”, iu drejtua ajo Simon-it muskulor.

Pas kësaj, ai iu përgjigj ashpër. I dha një shuplakë vajzës në të pasme dhe i tha: “Kam parë më të mëdha”.

Ky takim shkoi shumë ndryshe nga ai i javës së shkuar kur një tjetër çift, Danielle dhe Ritchie dhuruan skena të nxehta në studio.

Nëse nuk hapet video, kliko KËTU

SHPËRNDAJE