Shfrytëzuan famën, për të rritur bizneset e tyre [Foto]

Disa nga vajzat e njohura te showbiz-it shqiptar kanë ditur ta shfrytëzojnë mirë emrin dhe popullaritetin e tyre.

Ato kanë hapur biznese dhe falë famës së tyre kanë përfituar dhe fitojnë mirë.

Në emisionin Fun Day në INTv me moderatore Fatma Methasani u fol për këto vajza të suksesshme, të cilat janë:

1) Jonida Maliqi (biznes me kepuce)

2) Alketa Vejsiu (Class by Alketa)

Lexo po ashtu:  Plas sërish skandali, dalin fotot me pullë të kuqe të Zonjës së Parë

3) Amarda Toska apo Ami (Ami event)

4) Zaimina Vasjari (biznes me fustane)

5) Rezarta Shkurta (Hera Company – studio fotografie ku kryesisht i bëhen foto bebeve dhe nënave në pritjen e ëmbël)

Loading...
SHPËRNDAJE