Sondazh i ‘Arifhikmetit’: Juventusi apo Reali kampion i Ligës së Kampionëve (Foto)

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti i gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Kampioni Real Madridi do të takohet me finalistin e vitit të kaluar Atletico Madrid ndërsa Juventus do të ndeshet me Monacon.

Kjo ka bërë që edhe fansi i çmendur i ekipit italian, aktori Xhevdet Jashari të aludoj për një finale mes Juventusit dhe Real Madridit.

“Arifhikmeti” ka bërë një sondazh duke pyetur fansat se kush do të shpallet kampion i garës prestigjioze elitare evropiane për klube.

Lexo po ashtu:  Marina Fara me sy nga Zoti, çfarë kërkon pas ndarjes nga i fejuari (Foto)

Ndryshe, finalja e madhe do të zhvillohet në kryeqytetin uellsian të Kardifit.

JUVENTUS vs REAL MADRID kush mendoni se fiton? sondazh per kta dy ekipe @armendalimi5

A post shared by Xhevdet Jashari (@xhevdet_jashari) on

SHPËRNDAJE