Tezja e Adelina Tahirit ka një rol kyç në shtetin e Maqedonisë (Video)

Adelina Tahiri, është njëra ndër këngëtaret e cila në të shumtën e rasteve është paraqitur shumë ekstravagante, me fustane elegante që nuk i lënë shumë imagjinatës së publikut me taka super të larta të markave më të shtrenjta.

Ashtu është dukur edhe në emisionin më të shikuar në vend, Express Rozë, ku ka qenë e ftuara e kësaj jave në intervistën e gjatë.

Bukuroshja seksi, ka folur për jetën private dhe karrierën e saj duke treguar kështu që tezja e saj ka një rol të rëndësishëm në presidencën e Maqedonisë.

Se çfarë ka thënë në lidhje me këtë, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

SHPËRNDAJE