Tifozja vuri bast për fitoren e Juves, arrin ta mbaj fjalën

Një tifoze e futbollit në Twitter ka premtuar se do të ha picë me anans nëse Juve e eliminon Barcelonën në Ligë të Kampionëve.

Në fund, Juve arriti ta kalojë Barcelonën dhe ajo e mbajti premtimin.

“Është gjëja më e keqe që kam ngrënë ndonjëherë dhe e urrej veten për këtë gjë”, ka shkruar ajo.

Video:

SHPËRNDAJE