Ushqimet që duhet të konsumoni këtë verë

Këto janë ushqimet që duhet të konsumoni këtë verë:

Portali “the Guardian” ka ndërmarrë një projekt pune për të informua lexuesit e saj se cilat janë 20 ushqimet të cilat duhet të konsumoni këtë verë.

Aty mund të gjeni edhe recetat se si ti bëni keto ushqime si një kuzhinier profesionist./Opinion/

Ja pesë prej tyre:

Biftek zgare me vezë

645c4ace-4d24-4aeb-8b4e-bfd5b53aa6f3

Krep me mollë, shurup paneje dhe krem vaniljeje

ff083c9d-bc11-465f-aab8-894cdab34b70

Oriz i skuqur me speca, kastravec dhe vezë

89dce5f2-3201-45e0-9526-ff9130191f75

Krepa me manaferra dhe mjaltë

2199c11a-a42c-4f3f-afe3-81fea9ff4acf

Supë e stilit aziatik

24b17b5b-1cfd-4f8e-aaaf-0fbeeaddd3a1

SHPËRNDAJE