Viola Spiro kaq afër modeles me famë botërore…

Një ndër pasionet e Viola Spiros, duket se janë udhëtimet. Ajo udhëton shpesh, brenda por edhe jashtë vendit por këtë herë i ka ndodhur një rastësi shumë e veçantë.

Në një aeroport është përballur me modelen e njohur Gigi Hadid. Sigurisht Violës nuk mund ti ikte ky moment pa e fotografuar madje fotot në Insta Story i shoqëron edhe me emoji-t me zemra.

Duket se Gigi dhe Viola edhe pse nga vende të ndryshme janë nisur për në të njëjtin destinacion. Verën e kaluar gjatë pushimeve të saj në ishujt greke ajo ka takuar madje ka bërë edhe një foto me këngëtaren, Nicole Scherzinger.

SHPËRNDAJE