Zajmina pa marre, e lë ‘zogun’ e lirë në Maldive (Foto)

Këngëtarja Zajmina Vasjari është duke i kaluar pushimet në ishujt Maldive.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar edhe një fotografi në bikini të bronzta ku nuk ka hezituar të shfaq edhe asetet e saja, ku në fokus janë vënë ‘zogu’ dhe gjoksi i saj.

SHPËRNDAJE