Zyrtare: Lista e Kosovës për ndeshjen ndaj Islandës (FOTO)

Përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaku, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Islandën.

Bunjaku ka ftuar dy sulmuesit, Besart Berisha dhe Donis Avdiaj.

Më poshtë e keni listën komplete.

17409964_10212229867644542_341127723_n

ARTIKUJ TJERË:
Loading...
SHPËRNDAJE