Web Analytics

Ҫika e Lutes më në fund e pranon se është në lidhje, tregon dhuratën romantike që mori nga burri

Botuar nga: InfoKosova

Lotina është vajza e politikanit të njohur kosovar, Lutfi Hazirit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

E në postimin e fundit ajo ka publikuar një buqetë të madhe me lule, që duket si një konfirmim se është në lidhje dashurie./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT