Web Analytics
BallinaUncategorized1 muaj pas daljes nga ‘Përputhen’, çfarë po ndodh me Brunon dhe...

1 muaj pas daljes nga ‘Përputhen’, çfarë po ndodh me Brunon dhe Florjanën

Rreth një muaj më parë, Florjana dhe Bruno dolën çift nga “Përputhen”, dyshja po e vazhdojnë jashtë lidhjen e tyre dhe deri më tani duket se gjërat po shkojnë për bukuri.

Vetëm së fundmi, Bruno ka publikuar një video krah Anës në rrjete sociale.

Kujtojmë se Bruno ka treguar se pëlqimi për Anën ka filluar nga ndjesia e qetësisë që ajo i falte.

“Kam pasur takimin e parë me Anën që ishte takim prove dhe i kam shprehur pëlqimin që aty, ishte shumë e qetë më jepte dhe mua qetësi, kisha nevojë për dikë që të më mbante nën kontroll nga nervat dhe emocionet, përveç paraqitjes që është super kukull”, është shprehur ai./Xing/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit