Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live'10 hapa para produksionit të BBVA', Luizi parashikon ngjarjet që pritet të...

’10 hapa para produksionit të BBVA’, Luizi parashikon ngjarjet që pritet të ndodhin në shtëpi (VIDEO)

Luiz Ejlli është ndër personazhet më të komentuar të momentit në mbarë trojet shqiptare, ai poashtu ka thyer cdo rekord shikueshmërie në historinë e Big Brother në Shqipëri.

I njejti po shihet e cilësohet si fitues i këtij edicioni pasi i njejti po gëzon mbështetjen e të gjithë shqiptarvë gjithandej, i dal shumë herë në nominim ai ka dal më i votuari për të qëndruar në shtëpi, shkruan InfoKosova.

Luizi jo rralleher e ka dëshmuar se ka një logjikë shumë dimensionale duke parashikuar se cfare do te ndodh në vazdimesi në shtëpi, kësaj radhe ai tregonte se do të kishte 2 hyrje të reja në shtëpi mbrëmë dhe ashtu ndodhi, ndërsa e mahnitshme mbetet strategjia që ai po përdor në rrugën drejt fitores së cmimit të madh.

Ndryshe, Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra./InfoKosova/ Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit