Web Analytics
BallinaJETË10 shenjat që tregojnë se keni rënë me të vërtetë në dashuri

10 shenjat që tregojnë se keni rënë me të vërtetë në dashuri

Shpesh mund të mendohet se kemi rënë kokë e këmbë në dashuri, megjithatë pyetja shtrohet nëse me të vërtetë mund të gjeni dallimin në mes të qenit i dashuruar dhe të ndjerit epsh për dikë.

Nga shndritja e fytyrës deri tek ‘fluturat në bark” janë disa shenja të cilat tregojnë se keni rënë me të vërtetë në dashuri.

Gary Amers, një ekspert i marrëdhënie në amerscoaching.co, ka treguar shenjat të cilat tregojnë jeni të dashuruar me të vërtetë dhe se ajo që ndjeni nuk është një epsh kalimtar.

1. Bëheni si një fëmijë i etur para një dhurate Krishtlindjesh

2. Shëndrisni në fytyrë sa herë që mendoni për të

3. Ndjeni dhimbje në stomak (fluturat në bark)

4. Njehni sikur e keni njohur atë person për një kohë të gjatë

5. Asgjë nuk mund t’iu largojë vëmendjen nga ai/ajo

6. E lidhni me gjithçka të rëndësishme që keni në jetë

7. Ndjeheni të mbrojtur me të

8. E kapni vetën duke bërë gjëra që atij/asaj i pëlqejnë

9. Kur jeni të dashuruar, dëshironi më shumë të jepini sesa të merrni

10. Fantazoni për një të ardhme të përbashkët

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit