Web Analytics
BallinaUncategorized100 mijë dollarë të shpenzuara veç për ditëlindjen e vajzës së Kyliet...

100 mijë dollarë të shpenzuara veç për ditëlindjen e vajzës së Kyliet dhe Scott

Ylli televiziv dhe i rrejeteve sociale Kylie Jenner nga lidhja e mëparshme me reperin Travis Scott, kanë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin Stormi.

Madje së fundmi për ditëlindjen e dytë të Stormit ish çifti kanë organizuar një festë mjaft luksoze.

Ata kishin organizuar një udhëtim të veçantë në Disney World për të filluar festimet.

Kylie mori me qira gjithë pjesën e ‘Universal Studios’ duke organizuar festën ‘Stormiworld’, e kompletuar me udhëtime karnavalesh dhe pamje nga filmat e animuar për fëmijë në DisneyLand.

Madje burime pranë çiftit, kanë bërë të ditur për TMZ se ata kanë shpenzuar hiq më pak se 100 mijë dollarë për këtë festë.

Rrjetet Sociale

630,252FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit