Web Analytics
Ballina1160 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID-19

1160 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID-19

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme të Kosovës ka shqiptuar 1160 tiketa në bazë të ligjit Covid-19.

Policia gjithashtu ka shqiptuar edhe 1163 tiketa trafiku.

Ndërkohë bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur 20 aksidente trafiku me të lënduar dhe 40 aksidente me dëme materiale.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit