8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized 19-vjeçarja: Më tha “pak fare” dhe më mori virgjërinë, por emigranti më...

19-vjeçarja: Më tha “pak fare” dhe më mori virgjërinë, por emigranti më kërkon diçka më të madhe

Eksperiencat e para shpesh shndërrohen ose përjetohen si tragjedi nga vajzat.

Një e re nga Lezha ka rrëfyer për “ShkodraNews” se si humbja e virgjërisë për të do të thotë shkatërrim jete.

Kështu shkruan 19 vjeçarja:

Jam 19 vjeçe e jetoj në Tale.

Pak vite më parë bëra një gabim që ka ndikuar shumë shumë keq në të ardhmen time.

Shoku i ngushtë i klasës, që arrita ta dashuroja gjithë shpirt në gjimnaz më mori virgjërinë.

Ai nuk më mori për grua pasi kur i doli azili në Angli demek për gjakmarrje nuk u kujtua më për mua.

Tani dikush nga fisi dëshiron që unë të martohem me një djalë emigrant.

Djalë i mirë shumë.

Prindërve i thashë që nuk dua të martohem, por unë s’dua sepse gabimin që kam bërë se di askush përveç motres së madhe.

Ndihem shumë e ulët, e s’di ç’të bëj.

Ai djali nuk e meriton një vajze që është e prekur.

Kam mendu me u qep, por nuk dua ta përforcoj fajin.

Djali që më mori virgjërinë më thoshte ‘pak fare’, e s’kuptoja që ashtu më mori vajzërinë.

S’kisha shoqe e shokë.

Ai djal ishte gjithçka për mua.

Gjithsesi, nëse ky djali nuk më pranon, si duhet ta përfundoj këtë pa u shkatërruar familja ime?”, shkruaj ajo.

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics