Web Analytics
BallinaSHOWBIZ20 vite diferencë moshe, konfirmohet lidhja e Leonardo DiCaprio me modelen më...

20 vite diferencë moshe, konfirmohet lidhja e Leonardo DiCaprio me modelen më të bukur Gigi Hadid

Romanca e Gigi Hadid dhe Leonardo DiCaprio po merr kahje tjetër!

Një burim pranë çiftit ka deklaruar për ET se Gigi dhe Leo janë duke e dashuruar njëri-tjetrin, burimi shton se gjërat mes tyre po ecin shumë mirë dhe se të dy janë të lumtur.

Hadid 27 vjeçare dhe DiCaprio 47 vjeç, kanë qenë në qendër të vëmendjes që kur u panë bashkë në fillim të këtij muaji.

Dyshja u panë me njëri-tjetrin në Casa Cipriani duke flirtuar bashkë.

Romanca e DiCaprios dhe Hadid vjen pak më shumë se një muaj pasi u konfirmua se aktori i dha fund lidhjes me Camila Morrone.

Dyshja u ndanë në gusht, pas katër vitesh lidhje./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

630,284FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit