Web Analytics
BallinaSHOWBIZ20-vjeçarja shqiptare që u pasurua nga format “bombastike” trupore

20-vjeçarja shqiptare që u pasurua nga format “bombastike” trupore

Melissa ose e njohur ndryshe me emrin Melimtx, është një nga vajzat shqiptare me më shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe që ka tërhequr vëmendjen e medieve të huaja.

Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni imazhe mjaft sensitive dhe provokuese, të cilat menjëherë marrin mijëra pëlqime dhe komentohen shumë.

Melisa është një 20-vjeçare, e cila e ka filluar karrierën si modele duke postuar fotografi në rrjetet e saj sociale dhe me kalimin e kohës arriti që të bëjë 3 milionë ndjekës në “Instagram”.

E reja gjithashtu ka mbi 700 mijë ndjekës në “TikTok”.

Falë këtyre postimeve seksi në rrjetet sociale, 20-vjeçarja tashmë ka një pasuri prej 750 mijë dollarë, ku burimi kryesor i të ardhurave janë sponsorizimet./reporteri

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit