2po2 uron me këtë urim nipin Capital T për ditëlindje

Capital T sot feston ditëlindjen.

Capital T është emër shumë i dashur për publikun shqiptar, reperi i cili filloi karrierën në adoleshencë, sot feston 28 vjetorin e lindjes.

Dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk kishte si të mungojë edhe urimi i dajës së tij 2po2, ai i cili i dha shtytje gjatë gjithë rrugëtimit.

2po2 ka publikuar një fotografi të tijën bashkë me Capital T ku i kishte shkruar “Gëzuar ditëlindjen nip, festo sot”. /Lajmi.net/