2Ton bëhet me veturë super luksoze!

Këngëtari i njohur shqiptar, 2Ton, është një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ai gjatë kësaj kohe ka qenë shumë aktiv me projekte muzikore dhe shumë nga ato u pëlqyen nga percjellesit e tij, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, përmes një fotografie në rrjetet sociale ai bëri me dije se është bërë me veturë të re.

Kjo veturë luksoze e markës “BMW” një nga modelet më të reja./Blic/